záruční a obchodní podmínky

Záruka

Na výrobky poskytujeme zákonnou 24 měsíční záruční dobu pokud není stanovena delší.

Záruční doba počíná běžet dnem prodeje výrobku kupujícímu. Záruka se nevztahuje na vady vzniklé použitím v rozporu s návodem k obsluze, na vady vzniklé mechanickým poškozením a opotřebením.

Všeobecné podmínky

Všeobecné podmínky pro nakupování prostřednictvím internetového obchodu www.didakt.cz se řídí obchodním zákoníkem č.513/1991 Sb. ve znění pozdějších předpisů a dále se řídí níže uvedenými obchodními podmínkami. **

Objednávka zboží

Odesláním objednávky vybraného zboží zákazník potvrzuje závaznost jeho objednávky a souhlasí s obchodními podmínkami e-shopu. Po odeslání objednávky se zákazníkovi zobrazí informace o zařazení jeho objednávky do objednávkového systému e-shopu, zákazník má možnost vytisknout si objednávku. Pokud zákazník při zadávání objednávky správně vyplní emailovou adresu, bude mu na ni doručena kopie objednávky jako potvrzení zapsání objednávky do objednávkového systému e-shopu. Pokud se nezobrazí informace o odeslání objednávky nebo nedorazí kopie objednávky na zadanou emailovou adresu, v nejbližším možném termínu nás kontaktujte.

Způsoby platby a dodání zboží

Jak to dodáváme?  Zboží zasíláme poštou do 5-ti pracovních dnů.
Kolik vás to bude stát?  Poštovné, balné a dobírka činí dle váhy zásilky 60,- až 350,- Kč.
Speciální nabídka pro školská zařízení?  Platba převodem - splatnost 14 dnů od převzetí zásilky.

Perlička - Pro školská zařízení je možné po domluvě zboží osobně zavézt při našich obchodních cestách.

Nejsme plátci DPH.

Vrácení zboží

U zboží nakoupeného prostřednictvím e-shopu má zákazník do 14 dnů od doručení zboží nárok na jeho vrácení bez udání důvodu. Zboží nesmí být žádným způsobem poškozené či jinak znehodnocené.

Reklamace

V případě reklamace zboží nás kontaktujte a domluvíme se na dalším postupu. Reklamace, včetně odstranění vady, bude vyřízena bez zbytečného odkladu, nejpozději do 30 dnů ode dne uplatnění reklamace.

Ochrana osobních dat

Veškeré osobní údaje, které jsou součástí Vaší registrace nebo nám byla sdělena při telefonické objednávce, jsou důvěrná a nebudou bez Vašeho souhlasu poskytnuta třetím osobám a bude s nimi nakládáno v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

** Pokud máte v jakémkoli aspektu našich obchodních podmínek nejasnosti, pochybnosti, či Vám některá jeho část nevyhovuje, kontaktujte nás. Vždy se snažíme vyjít zákazníkovi maximálně vstříc v zájmu jeho spokojenosti!
vytisknout.gif, 1 kB objednavka.gif, 1 kB poslat.gif, 1 kB
 
 

Mapa stránek

Úvodní strana
O nás
Kontakty
Záruční a obchodní podmínky

Služby

Projektové dny - šablony
Novinky e-mailem
Ceník a objednávka zboží
Dotazy a připomínky

Kontakt

+420 606 720 683
didakt@didakt.cz
bezpecna_skolka.png, 25 kB